Skrzynka Domni-Bezdomni rekrutuje wolontariuszy

LISTOPADA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

12:11

Projekt prowadzi Centrum Innowacji Spo┼éecznych U┼ü - mi─Ödzywydzia┼éowa, interdyscyplinarna jednostka Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego, w kt├│rej polu zainteresowa┼ä i dzia┼éa┼ä znajduje si─Ö przede wszystkim szeroko rozumiana innowacyjno┼Ť─ç spo┼éeczna, pojmowana jako nowatorskie, niestandardowe rozwi─ůzania dotycz─ůce wyzwa┼ä i problem├│w spo┼éecznych. Dzia┼éanie CEIN oparte zostaje na interdyscyplinarnym podej┼Ťciu do podejmowanych zagadnie┼ä i wypracowywanych rozwi─ůza┼ä dotycz─ůcych problem├│w spo┼éecznych przy jednoczesnej wsp├│┼épracy z przedstawicielami r├│┼╝nych sektor├│w. Istotne dla inicjatyw podejmowanych przez Centrum staje si─Ö ┼é─ůczenie nauki z otoczeniem spo┼éecznym, kulturowym i biznesowym, w tym z organizacjami pozarz─ůdowymi oraz jednostkami miejskimi.

2(1)

1(1)