Warsztaty dla dzieci w Bibliotece UŁ

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 32/38

Łódź

BU┼üa m├│wi nie przed┼Ťwi─ůtecznej gor─ůczce i zaprasza do krainy ÔÇ×Edwarda i jego wielkich odkry─çÔÇŁ oraz do zg┼é─Öbiania ÔÇ×Wielkiej ksi─Ögi ciemno┼ŤciÔÇŁ. Biblioteka U┼ü, dla dzieci pracownik├│w i student├│w naszej uczelni, przygotowa┼éa wyj─ůtkowe warsztaty promuj─ůce czytanie. Wydarzenie odb─Ödzie si─Ö 15 grudnia 2017 r.

Zaj─Öcia odb─Öd─ů si─Ö w formie interaktywnej zabawy z ksi─ů┼╝k─ů ÔÇô czytanie na ekranie, aplikacje mobilne, zaj─Öcia plastyczne, quizz. Dodatkowo dla ka┼╝dego dziecka przewidziana jest niespodzianka.

W trakcie trwania warsztatów, opiekunom proponujemy wycieczkę do Zbiorów Specjalnych Biblioteki UŁ lub wypoczynek w bibliotecznej strefie relaksu.

Zaj─Öcia dla dzieci w wieku 5-6 lat, godz. 17:00

Spotkanie z bohaterem ksi─ů┼╝ki ÔÇ×Edward i jego wielkie odkrycieÔÇŁ, Rebecca McRitchie i Celeste Hulme, Wydawnictwo Adamada.

Dzieci poznaj─ů zabawn─ů histori─Ö o pasji, uporczywym d─ů┼╝eniu do celu i prawdziwej przyja┼║ni, kt├│ra jest bli┼╝ej ni┼╝ mo┼╝e si─Ö wydawa─ç. Mimo, ┼╝e Edward pochodzi ze s┼éawnego rodu archeolog├│w, jeszcze niczego nie odkry┼é. A┼╝ do pewnej deszczowej nocyÔÇŽ

Zaj─Öcia dla dzieci w wieku 7-9 lat ÔÇô godz. 18.15

Spotkanie z ksi─ů┼╝k─ů ÔÇ×Wielka ksi─Öga ciemno┼ŤciÔÇŁ, Helena Hara┼ítov├í, Wydawnictwo Adamada

To nocna przygoda, podczas kt├│rej dzieci dowiedz─ů si─Ö, ┼╝e w ciemno┼Ťciach t─Ötni ┼╝ycie. ÔÇ×ÔÇŽTo w┼éa┼Ťnie wtedy ┼Ťwietliki wyruszaj─ů w sw├│j niezwyk┼éy lot, krety i d┼╝d┼╝ownice dr─ů┼╝─ů podziemne tunele, a w g┼é─Öbinach oceanu ka┼éamarnice szykuj─ů si─Ö na ┼éowyÔÇŽ Kontrolerzy kieruj─ů ruchem samolot├│w, stra┼╝acy gasz─ů po┼╝ary, a piekarze piek─ů chlebÔÇŁ.

Miejsce: Biblioteka U┼ü, sala 102, I pi─Ötro | Czas trwania: 45 min. | Warsztaty s─ů bezp┼éatne.

Na warsztaty obowi─ůzuje rejestracja elektroniczna, liczba miejsc ograniczona: http://www.lib.uni.lodz.pl/?idx=aktualnosci&news=warsztatdzieci#.WiZz662Bj-Y

warsztaty dla dzieci - grafika