XII seminarium z cyklu W drodze do mened┼╝erskiej doskona┼éo┼Ťci

PI─äTEK

LUTEGO / 2020

Godzina rozpocz─Öcia:

17:00

Polsko-Ameryka┼äskie Centrum Zarz─ůdzania U┼ü oraz ┼ü├│dzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszaj─ů do udzia┼éu w XII seminarium z cyklu W drodze do mened┼╝erskiej doskona┼éo┼Ťci. Spotykamy si─Ö w fabryce Grohmana przy ul. Ksi─Ödza Biskupa Tymienieckiego 22G 90-349 28 lutego 2020 r. o godzinie 17:00.

Do kogo nale┼╝─ů dane? Wiod─ůca cyfrowa transformacja, czy handel ÔÇ×uwag─ůÔÇŁ klienta?

Tematyka spotkania b─Ödzie porusza┼éa kwestie zwi─ůzane z problemami profilowania osobowo┼Ťci u┼╝ytkownik├│w Internetu, wizji cyfrowego spo┼éecze┼ästwa oraz rozwi─ůza┼ä uspo┼éeczniania informacji w sieci.

Celem spotkania będzie również znalezienie odpowiedzi na kilka istotnych pytań:

┬Ě Czy nadal jeste┼Ťmy anonimowi? Jak daleko jest w stanie posun─ů─ç si─Ö technologia informacyjna i kto stanie si─Ö jej g┼é├│wnym beneficjentem?

┬Ě W jaki spos├│b Internet Rzeczy i monetyzacja danych zmieni─ů obecne modele biznesowe i tworz─ů warto┼Ť─ç w biznesie?

┬Ě Czy czujniki biometryczne, thick big data, cyfrowa etnografia ca┼ékowicie odkryj─ů prawd─Ö o ludzkich zachowaniach?

Problematyk─Ö seminarium przedstawi─ů wybitni go┼Ťcie: Katarzyna Szymielewicz (Fundacja Panoptykon), dr Jan Zaj─ůc i Jakub Krawiec (Sotrender), dr Aleksander Poniewierski (EY). B─Ödzie tak┼╝e okazja do dyskusji panelowej i wymiany pogl─ůd├│w z uczestnikami seminarium.

To ju┼╝ dwunaste seminarium z cyklu W drodze do mened┼╝erskiej doskona┼éo┼Ťci. Realizujemy je od czterech lat. Stanowi─ů one wa┼╝ny element w rozwoju mened┼╝erskich kompetencji oraz wspieraniu integracji ┼Ťrodowisk akademickich i biznesowych. Spotkania te s─ů doskona┼é─ů okazj─ů do wymiany do┼Ťwiadcze┼ä, wiedzy i dostarczenia informacji dotycz─ůcej najnowszych wyzwa┼ä dla biznesu. Tworz─ů platform─Ö do wsp├│┼épracy, a tak┼╝e inspiruj─ů do realizacji wsp├│lnych inicjatyw i projekt├│w.

Seminaria adresujemy do szerokiej spo┼éeczno┼Ťci absolwent├│w i student├│w program├│w MBA i szkole┼ä rozwojowych PAM Center oraz do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. To mened┼╝erowie wy┼╝szego i ┼Ťredniego szczebla z firm regionu ┼é├│dzkiego, a tak┼╝e ca┼éej Polski.

Na seminaria zapraszamy tak┼╝e wyk┼éadowc├│w program├│w, ekspert├│w oraz partner├│w biznesowych, przedstawicieli firm z regionu oraz student├│w z r├│┼╝nych o┼Ťrodk├│w akademickich.

Szczegółowy program seminarium znajduje się na: https://pam.uni.lodz.pl/w-pam-center/do-kogo-nalez...

Kontakt:

Dr Anna Sibińska