XIV Dni Japońskie na EkSoc

KWIETNIA / 2020

Godzina rozpocz─Öcia:

11:00

Klub Yakumo-goto i Wydzia┼é Ekonomiczno-Socjologiczny U┼ü (ul. Rewolucji 1905 r. 39/41) serdecznie zapraszaj─ů na XIV Dni Japo┼äskie. Odb─Öd─ů si─Ö one w weekend 25-26 kwietnia 2020r.

Jak zwykle, b─Ödziemy go┼Ťci─ç specjalist├│w z dziedziny kultury japo┼äskiej, japonist├│w, a tak┼╝e popularyzator├│w Kraju Kwitn─ůcej Wi┼Ťni. We┼║miemy udzia┼é w ciekawych warsztatach, pos┼éuchamy profesjonalnych wyk┼éad├│w, obejrzymy dech w piersiach zapieraj─ůce wystawy. Aby da─ç Pa┼ästwu przedsmak czekaj─ůcych atrakcji, b─Ödziemy sukcesywnie publikowa─ç informacje, dotycz─ůce poszczeg├│lnych punkt├│w programu.

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wystawy:
- Ogrody zen. Ogrody Drogi HerbatyÔÇŁ - wystawa zdj─Ö─ç - prof. Agnieszka Kozyra, Urszula Mach-Bryson, Katedra Japonistyki, Uniwersytet Warszawski

- ÔÇ×Drugie ┼╝ycieÔÇŁ - przedmioty naprawione technik─ů kintsugi- - Joanna Koryciarz-Kitamikado, Polski Instytut Studi├│w nad Sztuk─ů ┼Üwiata

- ÔÇ×Ziele┼ä leczy i przynosi ukojenieÔÇŁ ÔÇôdrzewka bonsai ÔÇô Dariusz Zaj─ůc, ┼ü├│dzka Grupa Bonsai