YouTubowy Meetup

CZERWCA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

15:00

Najwi─Ökszy polski festiwal dla tw├│rc├│w internetowych - See Bloggers ┼ü├│d┼║ odb─Ödzie si─Ö 23 i 24 czerwca. 2000 uczestnik├│w, w tym blogerzy, vlogerzy oraz osoby prowadz─ůce popularne kana┼éy na Facebooku czy Instagramie, spotkaj─ů si─Ö, aby zdobywa─ç wiedz─Ö i lepiej pozna─ç ┼Ťrodowisko influencer├│w.

W ramach wsp├│┼épracy, specjalnie dla mieszka┼äc├│w Miasta ┼ü├│d┼║ zainteresowanych tematyk─ů tw├│rczo┼Ťci internetowej, organizowany jest YouTubowy Meetup, czyli spotkanie z czterema tw├│rcami wideo dzia┼éaj─ůcymi na YouTubie.

Prelegentami spotkania b─Öd─ů: Adam Drzewicki, tw├│rca najbardziej znanej sondy ulicznej - Matura To Bzdura, Waldemar Florkowski, pasjonat motoryzacji, prowadz─ůcy kana┼é MOTO DORADCA, Patryk Brzozowski, autor kana┼éu Kameralnie, w kt├│rym m.in. prowadzi wywiady w samochodzie, czy inicjuje motoryzacyjne testy oraz Krzysztof Micielski, czyli NRGeek, kt├│ry zajmuje si─Ö publicystyk─ů z zakresu gier, film├│w i kolekcjonerstwa.

YouTubowy Meetup odb─Ödzie si─Ö w pi─ůtek, 22 czerwca o godz. 15:00. Gospodarzem wydarzenia jest Uniwersytet ┼ü├│dzki i to w┼éa┼Ťnie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym U┼ü spotkamy si─Ö z YouTuberami.

Udzia┼é w wydarzeniu jest bezp┼éatny, ale wymagana jest wcze┼Ťniejsza rejestracja, kt├│rej mo┼╝na dokona─ç na stronie internetowej: https://www.seebloggers.pl/p/meetup.