Pion z-cy Kanclerza ds. socjalnych i ogólnych

Opis zadań

Do zadań jednostek wchodzących w skład pionu Zastępcy Kanclerza do spraw socjalnych i ogólnych należy m.in. koordynacja spraw socjalno-bytowych pracowników Uniwersytetu Łódzkiego i zarządzanie systemem kadrowym i informatycznym uczelni, zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także kontrola nad procesami zakupowymi na Uniwersytecie i ich zgodności z ustawą o zamówieniach publicznych.

Pion z-cy Kanclerza ds. socjalnych i ogólnych

• Narutowicza 68 (Sekretariat ) pokój: 107 90-136 Łódź