19 maja, 2017 r.

IV międzynarodowa konferencja poświęcona Reformie Prawa Zamówień Publicznych

Zbliża się IV międzynarodowa konferencja poświęcona Reformie Prawa Zamówień Publicznych, której gospodarzem będzie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. 29 maja zaproszeni goście poddadzą analizie prawo zamówień publicznych w kontekście kolejnych planowanych zmian prawnych.

Wśród istotnych tematów poruszanych podczas konferencji, szczególny nacisk położony zostanie na kwestie obowiązku zatrudniania pracowników na podstawie umowy o pracę, rolę Państwowej Inspekcji Pracy, aktywizowanie osób niepełnosprawnych i grup wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Wśród naszych gości będą naukowcy i praktycy zajmujący się problematyką zamówień publicznych w Polsce i na świecie m.in.:

• Prof. Chris Bovis, Hull, Wielka Brytania,
  • Prof. Daniele Sezani, Bolonia, Włochy,
  • Prof. Martin Burgi, Monachium, Niemcy,
  • Prof. Toru Sakane, Tokyo, Japonia.

Konferencja został objęta honorowym patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi - Hanny Zdanowskiej. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: aczernek@wpia.uni.lodz.pl podając w tytule zp2017. Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie.

Poprzednia wiadomość „Tolerance in Europe” - 23. Wykład Rektorski na UŁ
Następna wiadomość Łódź chroni pieszych - czy „wizja zero” jest możliwa w Polsce?