12 maja, 2017 r.

Juwenalia 2017

źródło: www.juwenalia.uni.lodz.pl

Wielkimi krokami zbliża się coroczna, najbardziej wyczekiwana przez wszystkich studentów impreza. Dajmy odpocząć szarym komórkom na chwilę przed egzaminami i obronami i wyszalejmy się razem podczas Juwenaliów UŁ i UMEDu 2017!

Mamy nadzieję, że zarezerwowaliście w kalendarzach daty 19 – 20 maja i razem pokażemy jak potrafi bawić się studencka brać Uniwersytetu Łódzkiego. Zanim jednak dotrzemy do wielkiego finału, w ciągu najbliższych kilku dni czeka nas wiele emocjonujących atrakcji.

Zaczynamy już dziś, 12 maja, oficjalnym klubowym beforem. W Lordi's, Foo Foo i Abracadabra da Club czeka Was niezapomniana impreza oraz specjalna niespodzianka wieczoru. Między 14 a 18 maja bawimy się na sportowo podczas zawodów i turniejów nie tylko tradycyjnych dyscyplin, ale również e-rozgrywek.

Piątek otwieramy pochodem Juwenaliowym razem z Rektorami Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Medycznego a także zaproszonymi gośćmi. Wieczorem, zarówno w piątek i sobotę, imprezę nakręcą: Lipali, Quebonafide, Illusion, Power Play, Miuosh, Jamal, Gooral i After Party.

Program Juwenaliów, a także zapisy na turnieje znajdziecie pod linkiem. Zapraszamy też na profil na Facebooku.

Juwenalia UŁ i UMEDu 2017 – nie może Was zabraknąć!

Poprzednia wiadomość Ruszyła rekrutacja na Uniwersytecie Łódzkim!
Następna wiadomość Studentki z UŁ pojadą na roczny staż Fulbrighta do USA