Otwarte seminarium "Czy Polska potrzebuje metropolii?"

Czas: 4 listopada 2016 r. godz. 16:00Miejsce: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, sala T-401

Interdyscyplinarne Centrum Studiów Miejskich UŁ zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w otwartym seminarium "Czy Polska potrzebuje metropolii?", które odbędzie się 4 listopada 2016 o godzinie 16:00 w sali T-401 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

Spotkanie dotyczyć będzie problemów rozwoju wielkomiejskich aglomeracji w związku z niepewną przyszłością tzw. ustawy metropolitarnej. W spotkaniu wezmą udział prof. dr hab. Barbara Jaworska-Dębska, kierownik Zakładu Prawa Samorządu Terytorialnego na Wydziale Prawa i Administracji oraz dr hab. Aleksandra Nowakowska z Katedry Gospodarki Regionalnej i Środowiska UŁ.

Wstęp wolny.