Projekt Wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku

Jak uwolnić swoją charyzmę? Czym ona właściwie jest? Na te pytania już 29 maja o godz. 18.00 odpowie dr Julita Czarnecka z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ. Poprowadzi ona pierwsze spotkanie z cyklu Projekt Wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku. Wszyscy zainteresowani tematem mogą posłuchać naszej charyzmatycznej ekspertki w salonie Empik w łódzkiej Manufakturze.

Wszyscy zazdrościmy ludziom z charyzmą, bo idą własną drogą i osiągają to co chcą. Mówimy o nich "wybrańcy losu", żyjący na własnych zasadach. Jednak najnowsze badania pokazują, że charyzmę można ćwiczyć, można się jej nauczyć. Podczas wykładu będzie mowa o tym, czym jest charyzma, jak ją w sobie odkryć oraz wzmacniać. Będzie też mowa o 10 krokach jakie należy podjąć, by kultywować charyzmatyczną osobowość.

jj