Otwarcie SkyHub

Wsparciem dla młodych będą m.in. eksperci Uniwersytetu Łódzkiego oraz innych łódzkich uczelni wyższych.

W poniedziałek, 12 marca 2018 roku, pojawił się nowy adres na biznesowej mapie Łodzi. Na 15. piętrze wieżowca Red Tower zostało otwarte nowoczesne biuro co-workingowe, które ma być miejscem wymiany myśli i doświadczeń młodych przedsiębiorców oraz ekspertów.

W założeniach SkyHub ma integrować młody biznes. Szczególną ofertą Hubu będą porady mentorskie - doświadczonych przedsiębiorców, ekspertów oraz liderów lokalnego biznesu. Podczas tych bezpłatnych spotkań młodzi przedsiębiorcy, start-upowcy i ludzie z pomysłem na biznes będą mogli skonsultować jego wartość biznesową, sposób na rozwój, zainspirować się i zasięgnąć opinii najlepszych. W ramach spotkań z ekspertami będzie możliwość skonsultowania problemów z zakresu prawa, księgowości, marketingu i sposobów promocji firmy, psychologii biznesu czy negocjacji. SkyHub będzie również otwarty na różnorodne studenckie inicjatywy.

To bardzo ważne wydarzenie dla miasta i województwa. Mam nadzieję, że ta synergia przyniesie obopólne korzyści - dla biznesu i nauki. 15. piętro daje możliwość ogarnięcia wzrokiem całościowej perspektywy interesów województwa łódzkiego. Nie tylko partykularnych, ale tych, które są naprawdę istotne. - komentuje profesor Paweł Starosta, prorektor UŁ ds. współpracy krajowej i międzynarodowej.

Pomysłodawcą i realizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. To pierwszy tego typu projekt w Polsce Centralnej.

Po więcej -> https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/wielkie-otwarcie-skyhub

Redakcja: Centrum Promocji