9 stycznia, 2018 r.

Zbudujmy razem serce – UŁ na 26 Finale WOŚP

fot. Maciej Andrzejewski, UŁ

To już tradycja WOŚP i to tradycja uznana za jedną z najciekawszych w kraju! W imieniu SKN Inwestor UŁ zapraszamy do wspólnego budowania serca z monet podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zaczynamy rano, 14 stycznia, ok. godziny 10.00, w Manufakturze (galeria handlowa, wejście od strony rynku). Serce z monet budujemy cały dzień. Każdy może się przyłączyć przekazując drobne, można też będzie robić sobie zdjęcia na tle serca i oczywiście z naszymi dzielnymi studentami.

W jaki sposób grosz może przyczynić się do ogromnego sukcesu? Wyjaśnia dr Rafał Wolski, opiekun studentów i ekspert w dziedzinie giełdy.

Jak wyglądało to w zeszłym roku:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku dla noworodków. Neonatologia była wspierana prze akcję Jerzego Owsiaka już siedmiokrotnie. Dzięki zebranym pieniądzom (ponad 121 000 000 PLN) udało się kupić niemal 4000 specjalistycznych urządzeń do ratowania życia najmłodszych.

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość „Narodowość tańca” – wykład dziekański