Marcin Kaczmarek

Head of Custody, Safekeeping & Settlement in Trading and Custody Services, Nordea

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Odpowiedzialny za stworzenie łódzkiego oddziału jednej z największych firm prop-tradingowych na świecie – OSTC Poland. Pracę podjął w 2008 roku zaczynając z niewielką grupy traderów. Marcin Kaczmarek zajmował się strategicznym zarządzaniem biura i poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju. Na przestrzeni lat był odpowiedzialny za stworzenie planów treningowych dla pracowników, ich rozwój oraz mentoring. Prowadził również samodzielne projekty związane z rozwojem jednostki OSTC Poland w Łodzi. Po 7 latach pracy w firmie OSTC Marcin dołączył do Nordea Bank AB, do którego powrócił po spędzeniu 18 miesięcy w State Street jako Trade Support Manager.

Od listopada 2022 pełni funkcję Head of Custody, Safekeeping & Settlement in Trading and Custody Services w Nordea.