Studenckie Granty Badawcze 2024. Edycja została wydłużona

Poniżej załączamy treść Komunikatu Prorektora UŁ ds. studentów i jakości kształcenia z dnia 4.03.2024 r. w sprawie wydłużenia harmonogramu edycji Studenckich Grantów Badawczych 2024

1. W związku z opóźnieniem wypłat studenckich grantów postanawiam wydłużyć harmonogram tegorocznej edycji konkursu. Beneficjenci konkursu będą mogli rozliczyć swoje projekty do 31 grudnia 2024 r. W przypadku studentów, którzy w tym roku akademickim kończą studia licencjackie lub magisterskie i po obronie dyplomu utracą aktywny status studenta UŁ, powinny rozliczyć projekty przed planowanym dniem obrony dyplomu. Będą mogli oni jednak rozliczyć projekty z wyłączeniem obowiązku wykazania publikacji wyników badań (udział w konferencjach naukowych lub wysłanie artykułu naukowego do publikacji).
  2. Ww. opóźnienie w wypłacie środków podyktowane jest przyjęciem korzystnych rozwiązań finansowych, o których beneficjenci tegorocznej edycji będą informowani indywidualnie drogą mailową.

Pełna treść Komunikatu

Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia
Uniwersytetu Łódzkiego
dr hab. Robert Zakrzewski, prof. UŁ