Koncert Orkiestry Uniwersytetu im. Justusa Liebiga w Giessen

JM Rektor, prof. Antoni Różalski zaprasza całą społeczność Uniwersytetu Łódzkiego na koncert Orkiestry Uniwersytetu im. Justusa Liebiga w Giessen, z okazji 40-lecia współpracy Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu w Giessen.

Koncert odbędzie się 6 października 2018 r. o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej G. i K. Bacewiczów przy ul. Żubardzkiej 2a w Łodzi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o odbiór zaproszeń w Rektoracie UŁ przy ul. Narutowicza 68 w pokoju 105.

Program koncertu znajduje się w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Rektora