Pierwszy Dzień Doktoranta UŁ

Wszystkich doktorantów oraz tych, którzy dopiero rozważają możliwość podjęcia studiów III stopnia, serdecznie zapraszamy na Pierwszy Dzień Doktoranta Uniwersytetu Łódzkiego!

Podczas tego wyjątkowego spotkania, będzie można porozmawiać z doktorantami wszystkich obecnych kierunków studiów III stopnia, a także odbyć certyfikowane szkolenie z tematyki pozyskiwania fudnuszy i grantów oraz nabywania umiejętności miękkich. W ramach programu przewidziane jest również rozstrzygnięcie konkursu na film "Dzień z życia doktoranta", a chętne osoby będą mogły spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o UŁ.

Spotkanie odbędzie się 22 maja w budynku Wydziału Filologicznego, przy ul. Pomorskiej 171/173, w godzinach 10:30-16:00.

Szczegółowy plan wraz z informacjami o kolejnych elementach Dnia Doktoranta będziemy przekazywać na bieżąco. Informacje na ten temat pojawią się na stronie URSD UŁ oraz na profilu na Facebooku.

Wydarzenie jest objęte patronatem JM Rektora UŁ prof. Antoniego Różalskiego.