Przedstawiciele UŁ z wizytą w Malmö

W dniach 7-8 marca 2024 r. Malmö Univeristy zaprosiło przedstawicieli Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ – dr hab. Agnieszkę Kurczewską, prof. UŁ, koordynująca linię tematyczną dotyczącą przedsiębiorczości (TL5- Entrepreneurial Learning) i dr. hab. Mariusza Sokołowicza, prof. UŁ, koordynującego WP3 (Engaging with Cities, Communities and Stakeholders for Transformative Innovation and Societal Impact).

Podczas dwudniowego spotkania omówiono wspólne działania uczelni w najbliższych miesiącach

Planowane jest między innymi zacieśnianie współpracy w zakresie Ideathonu dla studentów obu uczelni, jak również organizacja badań focusowych dotyczących sektora kreatywnego w Łodzi i Malmö. Naukowcy z obu ośrodków planują również kolejne wspólne publikacje naukowe.

przedstawiciele UŁ podczas spotkania

UNIWERSYTET ŁÓDZKI W SIECI UNIC

Materiał i zdjęcie: dr hab. Agnieszka Kurczewska, prof. UŁdr hab. Mariusz Sokołowicz, prof. UŁ (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ)