A czy Ty masz pomysł na StartUp?

Ruszyła kolejna edycja konkursu Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup. Uniwersytet Łódzki pragnie być źródłem innowacji przyczyniających się do rozwoju regionu i całego kraju - dlatego jest partnerem strategicznym konkursu. Nagroda Rektora UŁ wynosi 6 tysięcy zł. Studencie, pracowniku, twórco - daj się odkryć i zgłoś się do konkursu.

Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup to konkurs ukierunkowany na innowacyjne projekty zarówno naukowe, technologiczne jak i kreatywne/artystyczne we wczesnej fazie rozwoju. 11. dotychczasowych edycji konkursu, to ponad 1300 pomysłów biznesowych, prawie 320 profesjonalnych modeli biznesowych, ponad 250 firm funkcjonujących w wyniku udziału w konkursie.

Kogo szukamy

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne/zespoły projektowe oraz przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.

Do konkursu zapraszamy młode startupy z całego kraju. Czekamy na produkty, usługi zmieniające świat globalnie, jak i te mniejsze nowatorskie wpisujące się w potrzeby rynku lokalnego.

Ideą Konkursu jest łączenie młodego biznesu różnych środowisk z potencjalnymi kontrahentami oraz inwestorami. Konkurs, to przestrzeń dla networkingu pomiędzy młodym i dojrzałym biznesem oraz szansa na zdobycie kapitału na start lub rozwój firmy.

Sięgnij po…

Innowacyjny pomysł na biznes, dopracowany model biznesowy czy silny zespół to dopiero początek drogi do własnej firmy. O tym, że w Łodzi młodzi ludzie coraz częściej wybierają biznes jako swoją ścieżkę kariery świadczy fakt, jakim zainteresowaniem cieszy się konkurs. Za nami 250 zrealizowanych projektów.

W tegorocznej edycji jest aż 30 nagród o charakterze pieniężnym, rzeczowym oraz usługowym o wartości przekraczające 200 000 zł w tym:

- Do wygrania ponad 100 000 zł zawierające Nagrodę Główną Prezydent Miasta

- 40 000 dla laureata konkursu

Czas start

Ubiegłoroczną edycję konkursu wygrał projekt ARIMTECH. Firma specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych bioreaktorów, do ciągłej hodowli komórek macierzystych, które odgrywają znaczącą rolę w medycynie. Uczestnicy konkursu walczyli również o nagrody sponsorowane przez partnerów konkursu oraz o tytuł "Laureata Plebiscytu Internetowego". Ten trafił do Brave Boy Studo, studia kreacji wizualnej. Wśród pozostałych laureatów znalazły się projekty: I Love Sport, P3T Studio, FindAir ONE, Corkoration, Tahero, Pozytywny Mobilny Trener personalny, LOVISH - kosmetyki w pełni naturalne i biodegradowalne, Soft Awale, Soundsitive Studio, Runvido, aleCZAD noSMOG, Cosmetomat.

Rekrutacja do konkursu będzie prowadzona do 17 marca 2020 r.

Więcej informacji

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/