Akademia Kompetencji 2021

Już po raz kolejny Biuro Karier UŁ wspiera studentów w zdobywaniu kompetencji poszukiwanych na rynku pracy - tym razem wirtualnie. Akademia Kompetencji to cykl bezpłatnych warsztatów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów oraz firmy szkoleniowe. Od dziś można się zapisywać. Całe przedsięwzięcie potrwa do końca maja.

Jak się zapisać?

W dniu 19 kwietnia ruszają zapisy dla wszystkich chętnych, dzięki czemu każdy student i absolwent UŁ będzie mógł wziąć udział w szkoleniach. W tym roku zmieniona została formuła zapisów. Studenci zapisują się na 5 szkoleń - warunkiem otrzymania zaświadczenia potwierdzającego Wasz udział w Akademii Kompetencji jest uczestnictwo co najmniej w 4 z nich. Wszystkie spotkania będą realizowane w godzinach 10.00-14.00.

Udział we wszystkich szkoleniach jest bezpłatny, szkolenia odbywają się na platformie MS Teams. Więcej informacji oraz cały kalendarz szkoleń wraz z formularzami rejestracji znajdują się na stronie Biura Karier UŁ.

Szkolenia szyte na miarę

Zarządzanie projektami, negocjacje, Google Ads a może Excel? W szerokiej ofercie znajduje się aż 27 różnych szkoleń z różnych dziedzin, począwszy od zagadnień marketingowych przez kompetencję miękkie aż do Lean, Scrum i Agile. Studenci anglojęzyczni oraz ci, którzy chcieliby poćwiczyć język obcy także znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie case studies - dzięki szkoleniu przygotowanemu przez Policję będzie można złapać przestępcę! Cały cykl rozpoczną szkolenia "Wypłyń na szerokie wody - jak przygotować się do wejścia na rynek pracy", które poprowadzi Polska Grupę Farmaceutyczna oraz "Wprowadzenie do Scrum i Agile" realizowane przez Accenture.

Wyjątkowe spotkania z pracodawcami

Akademia pozwala studentom i absolwentom śledzić trendy i kompetencje poszukiwane obecnie na rynku pracy oraz bliżej poznawać oczekiwania rekruterów, a także nawiązywać kontakt z firmami. Dla pracodawców to również szansa na większą rozpoznawalność marki wśród potencjalnych pracowników oraz okazja do zapoznania ich z wartościami promowanymi przez firmę. Poza wiedzą oraz know-how uczestnicy szkoleń wynoszą z nich również sieci kontaktów.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Tekst: Biuro Karier UŁ