Akademia Seniora Activus – nowy rok akademicki

Wiele osób kończąc swoją aktywność zawodową staje przed trudną decyzją. Co dalej mam robić w swoim życiu? Co zrobić z taką ilością wolnego czasu? My proponujemy dołączyć do Akademii Activus afiliowanej przy Uniwersytecie Łódzkim z siedzibą na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

Akademia Activus to:

• regularne, cotygodniowe wykłady (stacjonarnie lub on-line) o zróżnicowanej tematyce, prowadzone przez wykładowców UŁ, nauczycieli z innych ośrodków akademickich w Polsce, oraz doświadczonych  praktyków życia społeczno-gospodarczego (http://www.activus.uni.lodz.pl/z-zycia-akademii-seniora-activus),
  • wiele aktywności tematycznych,
  • możliwość realizacji własnych pasji i pomysłów.

Spotkania odbywają się online (2-4 spotkania tygodniowo), lecz gdy sytuacja pandemiczna poprawi się Akademia powróci do stacjonarnej formy zajęć w niewielkich grupach.

Zapisy na semestr zimowy 2021/2022 rozpoczną się w połowie września. Informacje szczegółowe pojawią się na stronie internetowej activus.uni.lodz.pl na początku września.

Materiał źródłowy: Akademia Seniora Activus
Redakcja: Promocja UŁ