Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Błyskawicznych

Koncentracja, umiejętność analizy sytuacji i szybkość reakcji - to cechy mistrza w szachach błyskawicznych, który zostanie wyłoniony podczas najbliższych Akademickich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Szachach Błyskawicznych.

szachy

Fundacja im. Akiby Rubinsteina, AZS Łódź, Prawnicze Koło Szachowe i Łódzki Związek Szachowy serdecznie zapraszają studentów i pracowników uczelni na Wydział Prawa i Administracji, 10 czerwca 2017 roku od godziny 11:00.

Dla najlepszych przewidziane są medale i nagrody rzeczowe. Zwycięzcy, puchar wręczy Prezes Łódzkiego Związku Szachowego.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, na adres szachywpia@gmail.com do dnia zawodów. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, reprezentowaną uczelnię i kategorię szachową oraz ranking ELO (jeżeli dana osoba je posiada, nie jest to wymagane).