Aplikacja Absolwent UŁ – bezpłatnie i wygodnie!

Największą siłą Uniwersytetu Łódzkiego są Absolwenci. Klub Absolwenta UŁ to miejsce, gdzie Absolwenci mogą kontynuować swoją przygodę z Uczelnią. Projekt obejmuje szereg inicjatyw m.in. Kartę Absolwenta UŁ czy Program Absolwent VIP. Dostępna jest także aplikacja Absolwent UŁ, dzięki której jeszcze łatwiejsze staje się dołączenie do Klubu, zamówienie oraz korzystanie z Karty Absolwenta UŁ, przeglądanie aktualnych ofert i promocji Partnerów honorujących Kartę, a także odświeżenie znajomości i kontaktów z czasów studiów.

Czy wiesz, że mając dyplom ukończenia dowolnego kierunku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych lub MBA Uniwersytetu Łódzkiego, możesz korzystać z elektronicznej Karty Absolwenta dostępnej w aplikacji Absolwent UŁ?

O wygenerowanie Karty mogą ubiegać się również Absolwenci UŁ, którzy zdecydowali się kontynuować naukę na studiach II czy III stopnia.

Zachęcamy do pobrania aplikacji.

Korzyści:

• przeglądaj najważniejsze wiadomości o Alma Mater,
  • śledź na bieżąco wydarzenia i aktualności,
  • korzystaj z przywilejów i rabatów Karty Absolwenta,
  • zyskaj dostęp do zasobów Biblioteki UŁ,
  • odśwież znajomości z czasów studiów (moduł w przygotowaniu).

Karta Absolwenta UŁ oferuje szereg przywilejów i korzyści. Zaczynając od rabatów na usługi i produkty wielu Partnerów projektu, wśród których znaleźć można propozycje z branży turystycznej, kulturalnej i rekreacyjnej, gastronomicznej czy edukacyjnej, a kończąc na szerokiej ofercie przygotowanej przez Uniwersytet Łódzki, w tym m.in.: studia podyplomowe (10% zniżki na wybrane kierunki), dostęp do zasobów Biblioteki UŁ (bez kaucji) czy możliwość korzystania z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu. Więcej o korzyściach na stronie.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał: Biuro Karier UŁ