Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego będzie gospodarzem I. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym", która odbędzie się 24 maja. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele nauki, administracji oraz biznesu.

Celem konferencji jest poznanie i zrozumienie procesów zachodzących na rynku elektroenergetycznym i gazowym w Polsce a także wymiana poglądów i doświadczeń w tym polu. Konferencja pozwoli zidentyfikować aktualne wyzwania i kierunki zmian w zakresie bezpieczeństwa i regulacji na rynku energetycznym.

W Konferencji udział wezmą m.in.:

• Minister Piotr Naimski (sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa rady Ministrów, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej),
  • Piotr Woźniak (Prezes Zarządu PGNiG S.A.),
  • Filip Grzegorczyk (Prezes Zarządu Tauron Polska Energia),
  • Zbigniew Leszczyński (Członek Zarządu PKN Orlen),
  • Grzegorz Ksepko (Członek Zarządu ENERGA),
  • Profesor Jan Wojtyła (Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Górniczej),
  • Profesor Andrzej Powałowski (Członek Rady Nadzorczej ENERGA),
  • Profesor Mirosław Pawełczyk (Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej PKP).

Konferencja naukowa będzie połączona z obchodami pięciolecia działalności organizatora - Naukowego Koła Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastruktury. Partnerem strategicznym konferencji jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Rejestracja biernego uczestnictwa trwa do 19.05.2017 r. Zapraszamy do zapisów oraz do zapoznania się z programem konferencji.