23 marca, 2017 r.

Bezpłatne szkolenie dla studentów

fot. Santander Universidades

Zdobywanie nowych umiejętności to nie tylko kolejny punkt w CV. Poszerzanie własnych kwalifikacji powinno być celem samym w sobie, jako że chęć samodzielnego rozwoju jest wysoko ceniona na rynku pracy. Dlatego, Studencie, nie wahaj się i skorzystaj z bezpłatnego szkolenia z Podstaw produkcji internetowego video!

Santander Universidades we współpracy z SKN FEIM zaprasza wszystkich chętnych studentów na bezpłatne szkolenie z Podstaw produkcji internetowego video. Czego można się na nim nauczyć? Młodzi adepci sztuki produkcyjnej poznają

• podstawy kadrowania obrazu,
  • podstawy przygotowania scenografii,
  • sposoby występowania przed kamerą,
  • a także kilka prostych sztuczek wykorzystywanych w trakcie nagrywania, ułatwiających post produkcję.

Zainteresowany? Szkolenie odbędzie się 30 marca 2017, w godz. 12:00-13:30, w sali nr 216 na Wydziale Zarządzania UŁ. Zapisy prowadzimy:

Poprzednia wiadomość Uniwersytet Łódzki kolorowo i międzynarodowo obchodzi pierwsze dni wiosny
Następna wiadomość Uniwersytet Łódzki w klastrze ICT