BUŁa do północy doda sesji mocy

Od 20 do 31 stycznia 2020 r. BUŁa zaprasza na zakuwanie do północy. Od poniedziałku do piątku po godzinie 20:00 otwarte będą: Wolny Dostęp, Wypożyczalnia oraz Czytelnia Historyczna.

Zamówienia z księgozbioru głównego będzie można składać do godziny 19.30. Wstęp do BUŁ będzie możliwy za okazaniem ważnej karty bibliotecznej lub legitymacji studenckiej.

Przypominamy również, że studenci UŁ mogą rezerwować Pokój do Pracy Indywidualnej - skorzystanie z niego będzie możliwe po dokonaniu rezerwacji drogą elektroniczną przez własne konto biblioteczne. Pokój znajduje się na drugim piętrze w Strefie Wolnego Dostępu, jest wyposażony w komputer z dostępem do internetu, pakietem Office i kamerą internetową. Do dyspozycji Czytelników będą także Pokoje do Pracy Grupowej.