27 maja, 2020 r.

Business Run 2020 - kolejna edycja

Business Run 2020 - kolejna edycja

fot. UŁ

6 września 2020 (niedziela) odbędzie się kolejna edycja charytatywnego biegu sztafetowego – Business Run, którego celem jest wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocja aktywnego stylu życia i integracja społeczności lokalnej z biznesem. W biegu biorą udział 5-osobowe sztafety, a każdy z zawodników ma do pokonania trasę mierzącą 4 km. Serdecznie zapraszamy pracowników Uczelni do wzięcia udziału w zawodach. Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pani Karoliny Tomczyk na adres karolina.tomczyk@uni.lodz.pl do dnia 3 czerwca.


Ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy nie będą mogli zgromadzić tysięcy zawodników w największych miastach Polski. Dlatego też bieg odbędzie się w nowej formule. Każdy biegacz wytyczy wymagany odcinek (4 km) samodzielnie, w wybranej przez siebie lokalizacji. Dnia 6 września każdy biegacz pokona dystans Poland Business Run sam lub z członkami swojej drużyny w dozwolonej grupie, według obowiązujących przepisów. Kiedy wszyscy zawodnicy danej drużyny wystartują i wprowadzą swoje wyniki do aplikacji, zostaną uwzględnione w klasyfikacji generalnej.


Uniwersytet Łódzki sfinansuje 10 drużyn! Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby chętne do zgłaszania swojego uczestnictwa. Udział można zgłaszać indywidualnie lub drużynowo, wówczas kapitan drużyny zgłasza łącznie 5 osób. Nazwa drużyny powinna zawierać skróconą nazwę uczelni – UŁ. W celu dokonania pełnej rejestracji należy podać: imię, nazwisko, poprawny adres e-mail oraz rok urodzenia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pani Karoliny Tomczyk na adres karolina.tomczyk@uni.lodz.pl do dnia 3 czerwca.


Serdecznie zapraszamy pracowników Uczelni do wzięcia udziału w zawodach. To wspaniała okazja do spędzenia sportowej niedzieli oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.


Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie biegu.
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Sesja letnia bez tajemnic – live na FB
Następna wiadomość Siła humanistyki: prof. Grzegorz Ziółkowski