Darmowe szkolenia dokształcające dla nauczycieli akademickich

W ramach projektu Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia (finansowanego w ramach POWER) ruszyły zapisy na kolejne, darmowe szkolenia dla nauczycieli akademickich. Zapisy wszystkich chętnych odbywają się wyłącznie elektronicznie przez platformę EduKamp: https://edukamp.uni.lodz.pl/

W ramach projektu Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia (finansowanego w ramach POWER) ruszyły zapisy na kolejne, darmowe szkolenia dla nauczycieli akademickich:

· Innowacyjne metody pracy ze studentami z wykorzystaniem TI (najbliższe szkolenie 25.11.2019 r.)

· Nie bójmy się technologii - wybrane narzędzia do tworzenia mat. multimedialnych wspierających przekaz dydaktyczny (najbliższe szkolenie 26.11.2019 r.)

· Pomiar dydaktyczny zadania zamknięte (najbliższe szkolenie 02.12.2019 r.)

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń! W razie braku miejsc na dany kurs prosimy o zapisywanie się na kolejne edycje danego szkolenia!

Zachęcamy także do zapisów na kolejne edycje szkoleń, które rozpoczynają się już wkrótce:

· Rozwój innowacyjnych kompetencji dydaktycznych (zapisy indywidualne u dr A. Gutowskiej anna.gutowska@uni.lodz.pl).

· Jak projektować zajęcia mieszane? (02.12.2019 r.)

· Jak prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej Moodle? (08.12.2019 r.)

· Profesjonalne bazy danych - zarządzanie informacją (19.11.2019 r.)

· Redakcja tekstów naukowych (16.01.20120 r.)

Przypominamy, że zapisanie się na szkolenie wymaga rejestracji na platformie (podania imienia i nazwiska, służbowego adresu e-mail oraz kodu pracowniczego) - administratorem danych osobowych jest UŁ. Osoby posiadające już konto na EduKampie prosimy o zalogowanie i zapisywanie się na wybraną przez siebie edycję szkoleń.

W związku z realizacją zajęć w ramach projektu Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój konieczne będzie podpisanie umowy z Uczelnią oraz wypełnienie dokumentów związanych z udziałem w projekcie.

Dodatkowych informacji na temat szkoleń udziela: dr Anna Gutowska-Ciołek anna.gutowska@uni.lodz.pl (szkolenia dla nauczycieli akademickich).