27 kwietnia, 2018 r.

Dołącz do AZS

Dołącz do AZS

fot. pixabay

Lubisz uprawiać sport? Chcesz aktywnie spędzać wolny czas? Trenowałeś kiedyś wyczynowo i chcesz utrzymać formę? Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia sportowe w sekcjach, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Szczegółowe informacje dotyczące treningów znajdują się na stronie: http://azs.uni.lodz.pl/sekcje/.


Chcesz sprawdzić swoją formę w rywalizacji ze studentami z całej Polski? Dołącz do reprezentacji Uniwersytetu Łódzkiego na Akademickie Mistrzostwa Polski! AMP to cykl imprez sportowych dla wszystkich studentów w kilkudziesięciu dyscyplinach, rozgrywanych w ciągu roku na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę internetową cyklu: https://ampy.pl/ Weź udział w zawodach akademickich w Łodzi! Jako student Uniwersytetu Łódzkiego masz możliwość startu w Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Więcej na stronie AZS Łódź: http://azs.lodz.pl/akademickie-mistrzostwa-wojewod... Dzięki uczestnictwu w AMWŁ i AMP możesz zdobyć punkty do stypendium rektora dla najlepszych studentów.


Wszyscy członkowie AZS mają także możliwość wzięcia udziału w cyklicznych turniejach w kręgle, siatkówkę, koszykówkę czy FIFĘ, organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Łódzkiego.


Jeśli chcesz przeżyć świetną przygodę, organizować ogólnopolskie imprezy sportowe i turnieje dla studentów, uczestniczyć w szkoleniach i mieć swój wkład w życie sportowe na uczelni, zostań działaczem Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Łódzkiego. Skontaktuj się z nami: uniwersytet@azs.lodz.pl.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę -> http://www.azs.uni.lodz.pl oraz na profil na Facebooku -> https://www.facebook.com/KUAZSUL/

Poprzednia wiadomość UŁ komentuje: Elektromobilność
Następna wiadomość Zaczęła się rekrutacja na UŁ