Dr hab. Marek Czyżewski, prof. UŁ w komitecie PAN

Dr hab. Marek Czyżewski, prof. UŁ (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ) został powołany na Członka Komitetu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2021-2022.

Dr hab. Marek Czyżewski jest zatrudniony na stanowisku profesora uczelni w Instytucie Socjologii. Pełni funkcje: redaktora naczelnego Przeglądu Socjologicznego, przewodniczącego rady Konsorcjum Naukowego Analiza Dyskursu i redaktora serii wydawniczej Biblioteka Dyskursu Publicznego.

Redakcja: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ