Dzień EKSOCU i grillowanie na WPiA

Na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Juwenaliów na Uniwersytecie Łódzkim w 2016 roku zapraszamy na dwie imprezy przygotowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego oraz Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

12 maja (czwartek) w godz. 11:00-16:00 zapraszamy na "Dzień EKSOCU" na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 3/5.

W programie m.in. wielki mecz koszykówki między studentami i pracownikami Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego rozgrywany na boisku przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 a także grill, Ring Bokser, Xbox Fifa 2016, Eliminator meltdown, bramka celnościowa, Twister, Mega Jenga, Golf, ścianka wspinaczkowa, Serso, Kubb oraz inne atrakcje.

W tym samym dniu 12 maja (czwartek) o godz. 10:00 Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji zaprasza wszystkich studentów na imprezę "Grillowanie na odstresowanie" przy fontannie pod WPiA przy ul. Kopcińskiego 8/12. W czasie wydarzenia będzie można zjeść pyszne kiełbaski z grilla, zagrać w grę kryminalistyczną sprawdzającą spostrzegawczość i umiejętność rozwiązywania zagadek, wziąć udział w biegu z jajkiem czy w przeciąganiu liny oraz odpocząć w miłym towarzystwie przed zbliżającą się sesją.

Serdecznie zapraszamy!