26 sierpnia, 2019 r.

Dzień Marzyciela – zostań wolontariuszem!

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Adam Jerzykowski po raz kolejny jednoczy całą Łódź w szczytnym celu. 7 września w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej odbędzie się Dzień Marzyciela czyli największa charytatywna sztafeta pływacka w Polsce. Patronem wydarzenia jest rektor Uniwersytetu Łódzkiego.

To kolejna już inicjatywa absolwenta Wydziału Prawa UŁ – Adama Jerzykowskiego, który w ramach swojej fundacji Swim For a Dream podjął się wielu ekstremalnych wyzwań pływackich, a w ubiegłym roku zaprosił 1 740 osób do udanej próby ustanowienia Rekordu Guinnessa w pływaniu.

Jeśli chcesz poznać kulisy organizacji jednej z największych imprez pływackich w Polsce - dołącz do grona wolontariuszy Dnia Marzyciela, czyli największej sztafety pływackiej dla amatorów. Impreza odbędzie się 7 września (sob.), w Zatoce Sportu PŁ.

W ramach podjętego wolontariatu na każdy chętny otrzyma:

- Bezpłatny pakiet startowy uprawniający do uczestnictwa w sztafecie pływackiej,

- koszulkę pamiątkową,

- Posiłek regeneracyjny,

- Kawa, herbata, woda,

- Zaświadczenie o odbyciu wolontariatu.

Aby dołączyć do zespołu wolontariuszy należy zgłosić swoją kandydaturę na adres agnieszka@sfad.pl lub kontaktując się za pośrednictwem wiadomości prywatnej na fanpage fundacji Swim For a Dream.

Szczegóły imprezy dostępne są na wydarzeniu Dzień Marzyciela oraz na stronie www.dzienmarzyciela.pl.

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość UŁ komentuje: Bliski dotyk sztucznej inteligencji
Następna wiadomość Wystawa "Poczta w getcie łódzkim" - kuratorkami wykładowczynie UŁ