EkSoc StartUP! - konkurs dla studentów

Ze względu na okres zimowej sesji, organizatorzy konkursu EkSoc StartUp zdecydowali o przedłużeniu terminu zgłoszeń do 16 lutego 2020 r. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy studenci z Łodzi i województwa łódzkiego. Autorzy najlepszego pomysłu na biznes zdobędą 25 000 PLN. Zapraszamy!

Jesteś studentem uczelni wyższej z województwa łódzkiego? Jesteś kreatywny i myślisz o założeniu firmy? Chcesz wygrać 25 000 PLN na rozwój swojego biznesu? Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu EkSoc Start UP!, organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym, studenci (indywidualnie lub w grupach max. 5-osobowych) przesyłają swoje pomysły na biznes poprzez wypełnienie formularza online. Spośród wszystkich zgłoszeń, Jury konkursu - w skład którego wchodzą eksperci ze świata biznesu i nauki - wybiera max. 10 najlepszych pomysłów. Wyłonieni w ten sposób finaliści przechodzą do drugiego etapu. Otrzymują opiekę ze strony mentorów - liderów biznesu oraz pakiet profesjonalnych szkoleń biznesowych, które pozwolą im dopracować projekt, a następnie zaprezentować go przed Jury i publicznością w czasie uroczystej Gali Finałowej. Wtedy też wybrany zostaje zwycięzca konkursu, który otrzyma 25 000 PLN!

Ważne linki:

· Fanpage konkursu (bądź na bieżąco!)

· Strona internetowa konkursu (dowiedź się więcej!)

· Regulamin konkursu

· Formularz zgłoszeniowy

Kreuj własną przyszłość i stwórz firmę swoich marzeń. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 16 lutego 2020 r.

przedluzony termin