Eksperci UŁ na EFG 2020

Wiedza, eksperci, praktycy - Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2020 odbędzie się w dniach 2-4 grudnia, w formule online. Wśród prelegentów i moderatorów znaleźli się naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego - dr Dominika Kaczorowska-Spychalska, prof. Joanna Cewińska, prof. Bożena Matusiak, prof. Marek Matejun, dr Izabela Różańska-Bińczyk, prof. Maciej Urbaniak. EFG to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Udział jest bezpłatny.

Wydział Zarządzania UŁ jest partnerem merytorycznym panelu "Praktyki Green HRM we współczesnych przedsiębiorstwach", jego moderatorem będzie dr hab. Joanna Cewińska, prof. UŁ, a w gronie prelegentów znajdują się dr hab. Bożena Matusiak, prof. UŁ, dr hab. Marek Matejun, prof. UŁ oraz dr Izabela Różańska-Bińczyk.

Wydział został także partnerem wspierającym panelu "Innowacje w logistyce w dobie COVID-19", którego moderatorem będzie prof. dr hab. Maciej Urbaniak.

Centrum Mikser Inteligentnych Technologii Wydziału Zarządzania jest partnerem merytorycznym panelu "Nie tylko sztuczna inteligencja - Biznes 4.0", który moderować będzie dr Dominika Kaczorowska-Spychalska.

Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami - szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Organizatorzy chcą poświęcić dużo uwagi nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Odbędzie się debata nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii.

baner EFG 666x374

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał źródłowy: Wydział Zarządzania UŁ, EFG