"ENEX – Expert in Nanotechnology Exploitation"

Czas: 11-12 marcaMiejsce: Wydział Zarządzania UŁ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu "Zarządzanie innowacjami w nanotechnologii", organizowanego przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w ramach pilotażu projektu "ENEX - Expert in Nanotechnology Exploitation".

Zakres szkolenia będzie obejmował zagadnienia z dziedziny komercjalizacji wiedzy z uwzględnieniem uwarunkowań szeroko rozumianej nanotechnologii. W ramach szkolenia poruszone zostaną zagadnienia oceny potencjału komercyjnego, czy też strategii komercjalizacji. Ramowy plan szkolenia jest zawarty w załączniku. Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Uniwersytetu Łódzkiego posiadających doświadczenie w zakresie komercjalizacji wiedzy, w tym dr Magdaleną Wiśniewską, dr T. Bartosza Kalinowskiego oraz dr Pawła Głodka.

Szkolenie jest skierowane do osób zainteresowanych szeroko rozumianymi procesami zastosowania wiedzy naukowej w praktyce gospodarczej. W szczególności zapraszamy:

- pracowników uczelni wyższych, w tym Uniwersytetu Łódzkiego,

- przedstawicieli przedsiębiorstw,

- pracowników ośrodków innowacji oraz innych instytucji związanych ze wspieraniem innowacji i przedsiębiorczości,

- studentów studiów magisterskich i doktoranckich.

Łączny czas szkolenia 14 godzin dydaktycznych.

Szkolenie jest finansowane ze środków projektu i bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Terminy szkolenia to 11 i 12 marca 2016. Miejscem szkolenia będzie Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Liczba miejsc dostępnych w ramach szkolenia jest ograniczona do 20 osób.

Zgłoszenia uczestnictwa (zawierające imię, nazwisko, numer tel. oraz nazwę instytucji) należy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej do Małgorzaty Gramala, mgramala@uni.lodz.pl, tel. (42) 6354752.