Gala Absolwentów na Wydziale Chemii

Jak co roku na Wydziale Chemii odbędzie się Gala Absolwentów, podczas której zostaną wręczone dyplomy wszystkim absolwentom Wydziału Chemii. Gala odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019r. (godz. 11:00, Aula im. prof. A. Chrząszczewskiej ul. Tamka 12).

W ten szczególny dzień absolwenci studiów licencjackich i magisterskich założą togi i birety, aby odebrać dyplomy z rąk Dziekana Wydziału Chemii w obecności swoich rodzin i przyjaciół. W uroczystości wezmą udział również wykładowcy Wydziału Chemii, którzy poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczynili się do ich sukcesu. W roku akademickim 2018/2019 prace dyplomowe obroniło 166 osób - 76 na studiach I stopnia i 90 na studiach II stopnia. Ponad 60 osób uzyskało "piątkę" na dyplomie, a dwie osoby będą mogły odebrać medale "Za Chlubne Studia".

Podczas Gali Absolwenta studenci z koła naukowego chemików chcą dodatkowo docenić i uhonorować najlepszych wykładowców wręczając im statuetki "ZŁOTYCH KOLB".

Na zakończenie Gali Absolwenta zostanie zrobiona pamiątkowa fotografia ukazująca moment podrzucania biretów.

Program uroczystości:

1. Uroczyste rozpoczęcie Gali i powitanie gości

2. Wystąpienie Pani Dziekan Wydziału Chemii UŁ, Prof. Sławomiry Skrzypek

3. Wręczenie listów gratulacyjnych J.M. Rektora i medali za "Chlubne studia"

4. Rozdanie Dyplomów

5. Wystąpienie absolwenta/ki Wydziału Chemii

6. Wykład Prof. Piotra Kaszyńskiego, pt. "Chemia jest kolorowa"

7. Finał plebiscytu "ZŁOTE KOLBY"

8. Zakończenie Gali: toast i zdjęcia.