Granty badawcze – dzień informacyjny

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym w dniu 5 grudnia, w godzinach 9:45-12:30.

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym:

Granty badawcze - aktualna oferta konkursowa:

- programy międzynarodowe NCN i NCBiR współfinansowane przez Komisię Europejską

- program ramowy HORYZONT EUROPA

Podczas spotkania będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z prelegentami oraz dodatkowo w zakresie aktualnej oferty konkursowej Narodowego Centrum Nauki: OPUS, SONATA, PRELUDIUM, PRELUDIUM BIS z pracownikami Centrum Nauki UŁ.

http://www.uni.lodz.pl/plik/11773/4e57db7623657cfa27ebcd56d9242ff3Agenda spotkania

Kiedy: 05 grudnia 2019 r. godz. 9:45 - 12:30

Gdzie: Sala Senatu Uniwersytetu Łódzkiego, Narutowicza 68, Łódź