Sukces pracowników UŁ w Mistrzostwach Polski

Drużyny UŁ odniosły sukces w VII Mistrzostwach Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej - zdobyły pierwsze miejsce w kategorii 50+ i drugie miejsce w kategorii OPEN. Wydarzenie było organizowane w ramach 75-lecia Uczelni.

Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: Open oraz 50+, w których wzięło udział odpowiednio - 11 i 5 zespołów. Wśród uczestników znaleźli się m.in. reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (triumfator ubiegłorocznej edycji rozgrywek), Politechniki Poznańskiej (aktualny srebrny medalista), czy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza - (wielokrotny organizator turnieju i jeden z dwóch najbardziej utytułowanych zespołów biorących udział we wszystkich dotychczasowych edycjach zawodów).Kategoria OPEN (11 zespołów).

Kategoria 50+:

1. Uniwersytet Łódzki

2. Politechnika Gdańska

3. AGH Kraków

Kategoria Open:

1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (Olsztyn)

2. Uniwersytet Łódzki

3. Uniwersytet Adama Mickiewicza I zespół - Poznań

Nasza drużyna dwukrotnie zdobywała tytuł mistrzowski (w 2015 i 2018 roku) oraz trzykrotnie brązowy medal (w latach 2016, 2017 i 2019).

Gratulujemy!

akademickie_mistrzostwa_siatka_sponsorzy

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/