10 września, 2019 r.

I pobiegli - UŁ pomaga!

Kolejny Business Run za nami. Uniwersytet Łódzki reprezentowało dziesięć silnych i zmotywowanych drużyn. Wyniki są zadowalające, a to, co najważniejsze – mogliśmy pomóc. Dzięki uzyskanym środkom z biznesowej sztafety będzie można nabyć protezy i środki na rehabilitację dla osób po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową.

Już po raz ósmy Business Run Łódź połączył miłośników biegania i pomagania. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem. Uczestnicy musieli pokonać dystans ok. 3,8 km, w formie sztafety.

Uniwersyteccy biegacze w ogólnej klasyfikacji wypadli bardzo dobrze, w biegu wzięło udział 606 drużyn. Poniżej prezentujemy wyniki:

68 - UnasdziaŁa UŁ: drużyna pracowników Centrum Informatyki

70 - BiegoFil

111 - Recto team UŁ: drużyna pracowników Rektoratu UŁ

125 - Studiuj Ekonomię na Ek-Socu

163 - Eksoc Runners

169 - Run UŁ! Run!: drużyna mieszana Rektoratu oraz Wydziałów UŁ

200 - WZ team UŁ: drużyna Wydziału Zarządzania

231 - CN UŁ – Cała Naprzód!: drużyna Centrum Nauki

457 – BiegoFil gr. II

463 - BeWuZetki UŁ: drużyna BWZ

Serdecznie gratulujemy!

Uniwersytet Łódzki to największa uczelnia badawcza w centralnej Polsce. Jej misją jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych i ścisłych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Czy roboty zastąpią finansistów? UŁ Partnerem Wspierającym EFNI
Następna wiadomość Książka dra hab. Adama Dyrdy ponownie wyróżniona