14 maja, 2018 r.

II Dzień Doktoranta UŁ

II Dzień Doktoranta UŁ

fot. UŁ

21 maja na Wydziale Filologicznym UŁ Uniwersytet Łódzki po raz drugi organizuje specjalny dzień dla osób, które zdecydowały się ciężko pracować na tytuł doktora. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy rozważają taki krok po skończeniu studiów magisterskich.


Zaczynamy od serii szkoleń prowadzonych między innymi przez Narodowe Centrum Nauki, Centrum Transferu Technologii UŁ i Wojewódzki Urząd Pracy. Zajęcia prowadzone będą od 10:00 do 11:30.


Po nich, o godzinie 12:00, rozpocznie się część oficjalna. Jednym z jej głównych punktów będzie prezentacja Doktorant w świetle Konstytucji dla Nauki. Zaprezentują się również partnerzy Dnia Doktoranta – Narodowe Centrum Nauki i Fundacja Polska Innowacyjna. Nagrodzeni zostaną doktoranci, którzy najskuteczniej działali dla dobra Uniwersytetu Łódzkiego.


O 13:00 dyskusja Ścieżki kariery doktorantów, w której udział wezmą Prorektor UŁ ds. studenckich prof. Tomasz Cieślak, Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi Adam Pustelnik oraz Przewodnicząca Krajowej Rady Doktorantów Ewelina Pabjańczyk-Wlazło.


Dzień Doktoranta zakończy turniej na kręgielni Król Kul w CH Sukcesja o Puchar JM Rektora UŁ.


Program imprezy


Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Poezja, Litwa, Miłosz i putinizm – Tomas Venclova w UŁ
Następna wiadomość UŁ na „Universia”