Inauguracja - Centrum Innowacji Społecznych

Na Uniwersytecie Łódzkim powstało Centrum Innowacji Społecznych. Już 9 stycznia w Pałacu Biedermanna w Łodzi zostanie oficjalnie zainaugurowana jego działalność. Nowa jednostka zajmować się będzie zarówno działalnością badawczą jak i projektami wdrożeniowymi w szeroko rozumianym obszarze innowacyjności i włączenia społecznego.

W czasie inauguracji zaproszeni goście będą mieli okazję wysłuchać wykładu gościa z Universitat Politècnica de València z Hiszpanii, który podzieli się swoimi doświadczeniami w obszarze włączenia społecznego osób niepełnosprawnych. Dodatkowo członkowie centrum zaprezentują rezultaty międzynarodowego projektu Open Mind poświęconego przedsiębiorczości społecznej osób wchodzących na rynek pracy w tym głównie kobiet. Całość wydarzenia będzie okazją do spotkania osób, które aktywnie działają na rzecz innowacji społecznych w Łodzi.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie do 4.01 na adres rudnicka@uni.lodz.pl.

Agenda spotkania