Inauguracja Dziekańskiego Panelu Dyskusyjnego na WSMiP

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie inaugurującej Dziekański Panel Dyskusyjny, która obędzie się 20 stycznia 2020 r. w Sali Rady Wydziału (w budynku przy ulicy Składowej 43) o godz. 14.30.

Tematem debaty będą działania w zakresie walki informacyjnej, dezinformacji oraz strategii i taktyk działania w tym obszarze różnorodnych podmiotów o charakterze państwowym (np. służb specjalnych) i niepaństwowym (np. organizacji i sieci terrorystycznych), uczestniczących w rywalizacji międzynarodowej w XXI wieku.

Panelistami tej debaty będą wybitni eksperci w omawianej problematyce:

Marta Kowalska

Michał Kozłowski

Dr Adam Lelonek

dr hab. Miron Lakomy, prof. UŚ

dr hab. Xavier Messing

Dyskusję będzie moderował dr hab. Ryszard Machnikowski, prof. UŁ, będzie prowadzona w oparciu o Chatham House rule.

Debata wpisuje się w cykl imprez organizowanych przez nasz Wydział z okazji obchodów 20- lecia istnienia WSMiP UŁ.

Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPRASZAMY!