Informacja o projekcie

Publiczna prezentacja założeń projektu "Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku Uniwersytetu Łódzkiego - charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-czlowiek.pl" w odpowiedzi na konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Uniwersytet Łódzki informuje, iż w dniu 06.12.2016 o godz. 10 w siedzibie Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 141/143 w Łodzi (sala W12 ) będzie miała miejsce publiczna prezentacja założeń projektu "Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku Uniwersytetu Łódzkiego - charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-czlowiek.pl" przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Poddziałanie 2.3.1 "Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki (typ II projektu: cyfrowe udostępnienie zasobów nauki)".

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie obecności do dnia 02.12.2016 do godziny 23.59 na adres e-mailowy: biobank@uni.lodz.pl. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz nazwy i adresu reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).

Informacje o naborze do konkursu są dostępne na stronie Centrum Projektów Polska Cyfrowa pod adresem:

Protokół z prezentacji publicznej założeń projektu