16 kwietnia, 2020 r.

Jak zdalnie pracują Polacy? – zaproszenie do badania

Jak zdalnie pracują Polacy? – zaproszenie do badania

fot. Luke Peters on Unsplash

Praca zdalna stała się dla wielu codziennością. W krótkim czasie udało nam się przenieść biura w domowe zacisza. Jak jednak wygląda zdalna praca Polaków? Co chcielibyśmy w niej zmienić? Jak możemy ją usprawnić? Centrum Innowacji Społecznych UŁ wraz z firmą QUALIO przygotowało badanie, do udziału, w którym zaprasza wszystkich zainteresowanych.


Badanie polega na odnotowywaniu swoich doświadczeń z dwóch dni pracy zdalnej w specjalnej aplikacji mobilnej, co pozwoli również uczestnikom spojrzeć na swoją nową codzienność zawodową z pewnego dystansu. Po zakończeniu tego etapu osoby, które wyrażą na to zgodę, zostaną poproszone o podsumowującą rozmowę z badaczem (np. przez wybrany chat lub Skype’a).


Raport z badań będzie dostępny online. Zawarte w opracowaniu informacje nie zostaną w żaden sposób powiązane z konkretnymi uczestnikami.
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem
Następna wiadomość Jubileusz PAM Center