Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego

Jak co roku zapraszamy studentów UŁ na największe studenckie wydarzenie - Juwenalia. Impreza zostanie zainaugurowana w czwartek o godz.14:30 na placu Wolności, gdzie nastąpi symboliczne przekazanie studentom kluczy do bram miasta.

W czwartkowy wieczór studenci spotkają się w łódzkich klubach muzycznych na before party, które będzie wstępem do zaplanowanych na sobotę koncertów. Na scenie osiedla akademickiego "Lumubowo" wystąpi wielu utalentowanych artystów, w tym Kamil Bednarek, Farben Lehre, KAMP!

Poza częścią muzyczną zaplanowano wiele innych atrakcji, w tym także sportowych. 12 maja o godz. 18:30 w Centrum Sportu UŁ (ul. Styrska 20/26) zostanie rozegrany mecz finałowy w piłce siatkowej o Puchar Rektora UŁ.

Więcej informacji:www.juwenalia.uni.lodz.pl