Nazywam się Kamila Pruk i jestem studentką trzeciego roku finansów i biznesu międzynarodowego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Działałam w kole naukowym przez półtora roku, a od drugiego roku zostałam Przewodniczącą Wydziałowej Rady Samorządu Studentów i Ambasadorem EY.