7 sierpnia, 2017 r.

Konkurs O!ZNAKI PRACY – Grand Prix w wysokości 5 tys. zł

Konkurs O!ZNAKI PRACY – Grand Prix w wysokości 5 tys. zł

Źródło: Pixabay

Jeśli jesteś filologiem, artystą, historykiem, archeologiem, biologiem, ekonomistą, pedagogiem, psychologiem, chemikiem, fizykiem, podróżnikiem, obrońcą, a dodatkowo interesuje Cię film, fotografia i multimedia, kampanie społeczne i reklama, fotoeseje i opowiadanie historii, foto i wideoblogi to konkurs O!ZNAKI PRACY jest dla Ciebie.


Konkurs O!ZNAKI PRACY 2017 jest kierowany do wszystkich, którzy nie są obojętni na świat w którym żyją, chcą mieć coś do powiedzenia. Dla tych, którzy zastanawiają się, czym będzie praca w dobie algorytmów, automatów, aplikacji, wirtualnej rzeczywistości, nanotechnologii - Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy przygotował wyzwanie. By mu sprostać, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Jakie są zagrożenia i możliwości pracy przyszłości? Czego od niej oczekiwać? Czy się opłaca? Kiedy powoduje stres? Kiedy jest źródłem satysfakcji? Wszyscy, chcący podzielić się swoim artystycznym, socjologicznym, reporterskim, dziennikarskim komentarzem, powinni zrobić to do 14 października 2017 r.


Forma nadsyłanych zgłoszeń może być różna: zdjęcia, krótkie filmy i filmiki, animacje. Istnieje możliwość dołączenia własnych komentarzy. Forma wypowiedzi nie jest określona, ponieważ to nie jest jedynie konkurs na najlepszy wizualny komentarz współczesnych zjawisk, wyzwań i zagrożeń związanych z bezpieczną – niebezpieczną pracą, to także forum wymiany i konfrontacji poglądów i pomysłów.

Do wygrania Grand Prix w wysokości 5 tys. zł oraz trzy wyróżnienia w wysokości po 1 tys. zł oraz nagroda specjalna im. Piotrusia Pana.


Organizatorem konkursu jest Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy. Prace przyjmowane są do piątku, 14 października 2017 r.


Uczestnikiem może być pełnoletnia osoba fizyczna, która:

1) w dniu 28 października 2017 r. (w dniu rozstrzygnięcia konkursu) nie ukończyła 30 roku życia

2) do dnia 14 października 2017 r. wypełni formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej konkursu oraz zgłosi pracę do konkursu.

Uczestnikiem konkursu może być także grupa, licząca 2 osoby. Wówczas wystarczy, że w jego skład wejdzie 1 osoba, spełniająca powyższe kryterium wieku.


Więcej szczegółów: http://oznakipracy.ciop.pl/strona-glowna


Materiał źródłowy: Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Debata o systemie sądownictwa
Następna wiadomość Wspieramy pływaka z Łodzi