Konkurs ofert na dzierżawę pomieszczenia stołówki Ek-Socu wraz z wyposażeniem

Uniwersytet Łódzki oferuje do wydzierżawienia pomieszczenia stołówki wraz z wyposażeniem o łącznej pow. 401,81 m2 w budynku „C” Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 41/43, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej i handlowej dla studentów, pracowników i gości UŁ.

Przedmiotem dzierżawy są pomieszczenia stołówki o łącznej powierzchni 401,81 m2 Lokal wyposażony jest w instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną, wentylacyjną. Przedmiotem dzierżawy znajduje się na parterze i w piwnicy budynku. Część bufetowa stanowi jeden moduł pomieszczeń - posiada dwa wejścia: jedno z korytarza do bufetu i jedno wejście bezpośrednie do dużej sali konsumpcyjnej z zewnątrz budynku (od strony parkingu). Jest to moduł pomieszczeń posiadających wewnętrzne przejścia. Pomieszczenia stołówki o numerach 0.01; 0.02; 0.04 w 2019 roku przeszły generalny remont. Część pomieszczeń gospodarczych zlokalizowana jest w piwnicy budynku.
Podstawą oceny złożonych ofert będą
- atrakcyjność koncepcji prowadzenia stołówki,
- dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej,
- wysokość zaproponowanego czynszu.

Termin składania ofert: 30.07.2021 r.

Wybór najkorzystniejszej oferty
Wyboru najkorzystniejszej oferty dokona Komisja powołana przez Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, biorąc pod uwagę powyższe kryteria.

Szczegóły w załączniku.