"Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich" - IV. Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Jak wygląda przyszłość rynku kolejowych przewozów pasażerskich? Na ten temat dyskutować będą uczestnicy konferencji "Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich", która odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Organizowana już po raz czwarty Ogólnopolska Konferencja Naukowa przyczyni się do poznania i zrozumienia procesów zachodzących na rynku pasażerskich przewozów kolejowych, a także pozwoli na wymiana poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu. Spotkanie jest również sposobnością do zainteresowania studentów i doktorantów prawem sektorowym.

Konferencja podzielona będzie na kilka części mieszczących się w dwóch rodzajach paneli:

• dyskusyjnych - polegających na dyskusji na wyszczególnione tematy,
  • tradycyjnych - dotyczące tematyki objętej referatami

Wydarzenie to przygotowywane jest przez Naukowe Koło Prawa Gospodarczego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych działające na Wydziale Prawa i Administracji UŁ wraz z Katedrą Europejskiego Prawa Gospodarczego oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum.

plakat-nowy

Patronami oraz partnerami wydarzenia są m.in.:

· Uniwersytet Łódzki

· Polskie Koleje Państwowe S.A.,

· Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.,

· Prezes Urzędu Transportu Kolejowego

· Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

· Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego

· Instytut Prawa Gospodarczego

· Rynek Infrastruktury

· Transport Publiczny

· Fundacja Pro Kolej

· Kurier Kolejowy

· Rynek kolejowy

· TVP 3 Łódź

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji!