„Krytyka sztuki czy sztuka krytyki?" - wykład prof. dr hab. Jacka Orłowskiego

W dniu 28 listopada br. o godz. 12.00 zapraszamy na wykład Pana dr. hab. Jacka Orłowskiego, prof. AST w Krakowie i Szkoły Filmowej w Łodzi, pt. "Krytyka sztuki czy sztuka krytyki?" (budynek WSMiP, ul. Składowa 41, sala 309). Wykład dla studentów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowała Katedra Studiów Brytyjskich i Krajów Wspólnoty Brytyjskiej.

Profesor Jacek Orłowski (reżyser teatralny i telewizyjny), profesor Wydziału Reżyserii Dramatu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi oraz Prezes Instytutu Teatralnego im. Mieczysława Hertza.