Legimi w Bibliotece UŁ - wypożyczaj i czytaj e-booki bez limitu

W Bibliotece UŁ został uruchomiony dostęp do serwisu Legimi udostępniającego głównie publikacje beletrystyczne w formie ebooków, audiobooków i synchrobooków. Usługa przeznaczona jest dla społeczności akademickiej UŁ - studentów, doktorantów i pracowników. Zgłoszenie prośby o dostęp do serwisu można złożyć drogą elektroniczną na adres legimi@lib.uni.lodz.pl wyłącznie z adresów domeny UŁ.

Warunkiem korzystania z Legimi jest wolne od blokad konto w systemie Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego.

Uprawniony czytelnik otrzymuje kod z miesięcznym okresem ważności. Należy go aktywować w bieżącym miesiącu.

Usługa wymaga zainstalowania aplikacji Legimi, która jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows). Nowa pula kodów wydawana jest co miesiąc począwszy od pierwszego dnia każdego kolejnego miesiąca.

Dostęp do serwisu z szerokim wyborem literatury pięknej w różnych formatach jest uzupełnieniem tradycyjnej oferty Biblioteki. W trakcie trwania subskrypcji zapewniona jest także specjalna pula kodów dla osób, którym niepełnosprawność uniemożliwia korzystanie ze standardowych materiałów drukowanych w ramach projektu "(Nie)Pełnosprawny Student UŁ".

Szczegółowe zasady korzystania z usługi dostępne są na stronie BUŁ.

Zadanie realizowane w ramach projektu pn. "(Nie)Pełnosprawny Student UŁ" współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/19, na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-A025/19-00 z dnia 09.12.2019

logotypy - projekt

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał: BUŁ